Artık Yeter filminin ilk fragmanı

“Mesele bir kaç ağaç meselesi değil” sloganıyla duyurulan Artık Yeter adlı filminin ilk fragmanı yayımlandı.
Redhack’i konu alan Red! Filmi ile adından sıkça söz ettiren BSM-Bağımsız Sinema Merkezi, ‘Artık Yeter’ adlı filmle seyircisiyle buluşacak. Artık Yeter filmi de tıpkı Red gibi belgesel türünde hazırlanmış. Gezi Parkı nöbeti ile başlayıp tüm ülkeyi sarsan Haziran eylemlerini merkezine alıyor. Başta direnişin sürükleyici gücünü oluşturan genç eylemcilerin olmak üzere siyasetçiler, akademisyenler, hukukçu ve sağlıkçıların görüşleriyle zenginleşen ‘Artık Yeter’ filmi, direnişin ruhunu filmin her karesinde hissettirmeye de özen gösteriyor.

Artık Yeter filminin ilk gösteriminin, 19 Temmuz Cuma günü gerçekleşeceği belirtiliyor. Gösterim bilgileri başta olmak üzere filmle ilgili tüm detayları, Bağımsız Sinema Merkezi’nin facebook ve twitter hesaplarından takip edilebilirsiniz.

Sombahar

Next Post

Derin Cumhuriyet Gölgesinde Madımak Katliamı

Pts Tem 1 , 2013
Evet, bu ülkede Madımak katliamı yaşandı! Adına derin devlet denilen iç çekirdeğini Teşkilatı Mahsusaların, Özel Harp Dairelerinin, Seferberlik Tetkik Kuruluşlarının uzantılarının oluşturduğu ve nihayet bir adının da derin cumhuriyet güçleri olan bu oluşumun gölgesinde Madımak katliamı yaşandı. Keyfi biçimde iç düşmanlar yaratan bu oluşum her an her yerde karşımıza çıkmaya […]
2 Temmuz Sivas