En Güzel Dizi Oyuncuları Top 10’u Seçtik

Reaksiyon Sanat Takipçileri seçti. Türkiye’nin en güzel dizi karakterleri ve tabi ki oyuncuları seçimine oylarınızla yön verdiniz. İlerleyen günlerde anketlerimiz farklı konularda da devam edecek.

Şimdilik sürpriz diyelim. 2017 Yılının dizi sezonu açılıyor. Birbirinden iddialı yeni yapımlar merakla bekleniyor. En çok beklenen yapımlar da Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi, adının henüz belliolmadığı Ay Yapım imzalı Kıvanç Tatlıtuğ dizisi ve elbette ki Bergüzar Korel Halit Ergenç ikilisinin başrolünü paylaşacağı Vatan Haini dizisi öne çıkanlar… Yeni dönem dizileri bunlarla sınırlı değil. Elbette ki reyting açısından yeni dönemi belirleyecek diziler sürpriz yapımlar olabilir. En Güzel Dizi Oyuncuları Top 10’u Seçtik demiştik ya… Son yıllara damgasını vuran dizi karakterlerinin bu listeye damga vurduğu gerçek.

Bu diziler de Karadayı, Ezel, İkinci Bahar, Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği, Arka Sokaklar gibi diziler. Bazıları halen devam eden dizilerde rol alan güzel ve başarılı oyuncuların ilk onu ise şöyle:

Bergüzar Korel, Beren Saat, Gamze Özçelik, Tuba Büyüksütun, Cansu Dere, Fehriye Evcen, Farah Zeynep, Özgü Namal, Meryem Uzerli ve Özge Özpirinçci… Listede sıralama olmadığını belirtelim. Liste hakkında yorum yapmak ve yeni sıralama yapmak da size kalmış…

Sombahar

Next Post

Karasu Kanyonu ve Şelalesi

Çar Ağu 24 , 2016
KALEYDOSKOPTAN BAKAR GİBİ Ankara’dan Adana’ya doğru yola çıktığımda aklımda Toroslar’daki Kadıncık Kanyonu vardı. Woody Allen’in sıkça kullandığı İbranice bir atasözü vardır. “Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset.” Bu sürprizli yolda, yaptığım plan umulmadık bir şekilde bozuldu ve kendimi pazar günü Mersin Dağcılık Spor Kulübü (MERDAK) ile Karasu Kanyonu ve Şelalesi’nde […]
Karasu Kanyon Gezisi