ESKİŞEHİR ŞAİRLERİNDEN BİR KİTAP DAHA

           

            Eskişehir Şairler Derneği’nden şiir dünyasına bir kitap daha kazandırıldı. 25. Şubat 2011 Cuma günü ESYO toplantı salonunda yapılan “Porsuk Şiir Akşamları“ şiir dinletisinde dernek üyesi Şair Zeki Nadir BENLİCAN “Damlaya Damlaya” isimli yeni kitabını şiir severler için imzaladı.

            Dinletiyi yöneten Halil GÜRKAN, yeni kitap ve kitabın sahibi hakkında bilgi verdi. Kitabın sahibi Zeki Nadir BENLİCAN ise   Eskişehir Şairler Derneği yetkililerine ve dinletiye katılanlara teşekkür ederek memnuniyetini bildirip yeni kitabından şiirleri katılımcılarla paylaştı.

            Dernek üyesi şairlerle konukların şiirlerle renklendirdikleri gecenin sanunda Dernek Başkanı İbrahim SAĞIR “Yeni kitabından dolayı Zeki Nadir BENLİCAN’ı kutluyor, katkılarından dolayı katılımcılara teşekkür ediyorum. Her ayın son cuma akşamı ESYO toplantı salonunda düzenlediğimiz bu güzel geceye bütün şiir severleri davet ediyorum” dedi.

Sombahar

Next Post

Bilim ve Teknoloji Haftası Kutlamaları

Çar Mar 2 , 2011
Yaşamın temelini oluşturan gelişme faktörü, bilim ve teknolojideki ivmeyle doğru orantılıdır. Bilime ve teknolojiye duyarsız kalan toplulukların gelişmişlik kavramıyla ilgisi olamaz. Hemen tüm ana bilim dalının her evresi insanı ilgilendirir. Ekonomik, sosyal tüm gereksinimlerin karşılanmasında bilim ve teknoloji araçtır. Bilim ve teknolojik gelişmelerin bu vurgulayıcı niteliğine sanatçıların duyarsız kalması mümkün […]