Grinin 50 Tonu Film Oluyor

Tüm Dünyada geniş yankı bulan ve milyonlarca satan erotik roman Grinin 50 Tonu, sinema filmi oluyor. Milliyet gazatesi kaynaklı habare göre filmin çekimlerine başlanmış. Bu arada ünlü Universal Pictures, 2015 sevgililer gününde vizyona girecek filmin ilk tanıtım afişini yayınlamış. Grinin 50 Tonu’nun Afişinde, takım elbisesiyle görülen Christian Grey adlı karekterin Seattle şehrine baktığı görülüyor.

Grinin 50 Tonu Filminden İlk Görüntüler
Güzel ve çekici edebiyat öğrencisi Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?
E.L. James’in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.

Sombahar