Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı

TRT Kararını verdi ve Gezi Parkı Eylemlerine destek veren Leyla ile Mecnun adlı diziyi yayından kaldırıldı. Leyla ile Mecnun’un yayından kaldırıldığını duyan izleyicileri ise tepki yağdırdı. Kısa sürede çok önemli bir seyirci kitlesi kazanan ve özgün kurgu ve anlatımıyla örnek olan dizinin yapım şirketi Eflatun Film, Leyla ile Mecnun dizisinin yayından kaldırıldığını Facebook sayfasından “Yapımcılığını üstlendiğimiz ‘Leyla ile Mecnun’ adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize her şey için çok teşekkür ederiz” notuyla duyurdu.

Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Melis Birkan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncuların rol aldığı Leyla ile Mecnun dizisinin başka bir kanalla anlaşıp anlaşmayacağı ileriki günlerde netlik kazanacak.

Sombahar

Next Post

Arjantin’de 2014, Julio Cortázar yılı ilan edildi

Cts Ağu 24 , 2013
Cortázar Öykücülüğü de denilen kısa ve şiirsel öyküleriyle tanınan, Arjantin’in dünyaca ünlü yazarı Julio Cortázar, doğumunun 100. yıldönümünde önemli etkinliklerle anılacak. Bu kapsamda 2014 yılı Arjantin’de Julio Cortázar yılı olarak ilan edildi. Arjantin hemen tüm büyük kentlerinde Cortázar ile ilgili film, fotoğraf sergileri, paneller düzenlenecek ve kitaplarının yeni baskıları yapılacak. […]