Madonna Türkiye Konseri 2012

Pop müziğin kraliçesi olarak bilinen Madonna’nın İstanbul konseri için ayrıntılar belli olmaya başladı. Edinilen bilgilere göre Madonna, Türkiye’ye 3 uçak ve 45 TIR’la birlikte geliyor. Madonna’nın talepleri ise çoğu yıldıza göre sıradan denebilecek özellikte. Madonna, organizasyon şirketinden bir buzdolabı, kuliste 250 çeşit çiçek ve küçük bir fitness salonu talep etmiş.

19 yıl aradan sonra bir kez daha ülkemizde konser vercek olan Madonna, 7 Haziran’da İstanbul’da Türk Telekom Arena’da gerçekleşecek konserle müzikseverlerin karşısına çıkacak.   Madonna, Avrupa turnesinin ilk konserini İstanbul’da vercek. Madonna’nın sahne ekipmanlarını oluşturan malzemelerin 3 uçak dolusu kargo ve 45 TIR’la getirileceği belirtiliyor. Kulisteki mobilyalara kadar hemen her şeyi yanlarında getirecek olan Madonna ve ekibinin yiyecek, içeceklerini de kendilerinin alacağı belirtilmekte.

Kulisteki bazı odalarda da 250 adet canlı çiçek bulunacak ve tüm kulisin krem rengi halı ile kaplanacak.

Stadyumda küçük bir fitness salonu yıldız şarkıcı ve ekibi için hazırlanıyor. Teknik ekibin sahada rahat dolaşabilmesi amacıyla da golf arabaları kullanılacak.

madonna türkiye konseri 2012Güvenliği için büyük özen gösterilen Madonna’nın 3 özel koruması bulunmakta. Bununla birlkikte Madonna, 50 özel güvenlik görevlisi tarafından konser öncesi ve sonrasında stat çevresinde korunacak.

Türk Telekom Arena’da 40 ülkeden 50 bin kişinin izlemesi beklenen konserin
biletleri ise 3 buçuk günde tamamen tükenmiş durumda.

Sombahar

Next Post

Ergün Veren'den Eskişehir'i Görsem!

Çar May 30 , 2012
Araştırmacı-Yazar Ergün VEREN’in Eskişehir üzerine yaptığı folklorik inceleme ve araştırmalarla ilgili sekiz ayrı konuyu içeren “ESKİŞEHİR’İ GÖRSEM” adlı kitabı; GÖRSEM Görme Engelliler Dayanışma Derneği yayını olarak okuyucu ile buluştu. Yazarın basım, dağıtım ve satış haklarını GÖRSEM’e hibe ettiği kitaptan görme engellilerinde faydalanabilmeleri için kitap ile birlikte verilen birde “Sesli Kitap” […]