Melih Cevdet Anday Şiir Ödülleri Belli Oldu

Bu yıl 7. si düzenlenen Melih Cevdet Anday Şiir Ödülü 2 şaire verildi. Bu yılki ödülü; Sevgiler Kanarken” adlı kitabıyla Hüseyin Yurttaş ve “5-7-5’ler” adlı kitabıyla İsmail Uyaroğlu birlikte alacaklar.

Melih Cevdet Anday’ın anısına Türkiye Yazarlar Sendikası ve Muğla Ören Belediyesi işbirliğiyle bu yıl yedincisi düzenlenen “Melih Cevdet Anday Şiir Ödülü”ne “Sevgiler Kanarken” adlı kitabıyla Hüseyin Yurttaş ve “5-7-5’ler” adlı kitabıyla İsmail Uyaroğlu değer bulundu. Seçici kurul Doğan Hızlan, Egemen Berköz, Eray Canberk, Sennur Sezer, Leyla Şahin, Refik Durbaş ve Enver Ercan’dan oluşuyordu.

Hüseyin Yurttaş ve İsmail Uyaroğlu, ödülleri 20-21 Temmuz 2012 tarihinde Ören’de yapılacak olan “Melih Cevdet Anday Şiir Günleri ve Kültür Şenliği”nde alacaklar.
TÜRKİYE YAZARLAR SENDİKASI
0212 259 74 74
0533 663 13 35

Sombahar

Next Post

yazsonu şiirleri

Per Tem 12 , 2012
1 Dün gece yağmur yağdı kente, Sonra sabah, güneşte ayıklanmış, Bir kahvede düşünüyorum, Sen geleceksin ya, dalgınlık Kopuverdi bir daldan, sallanarak Geçen bayrak açmış bir bulut, Sonra ikindi ve akşam, bakarsın, Uyurken bir daha o yağmur. Tweet it Share on Reddit Pin it Email Hakkında En Son Yazıları SombaharSombahar.com'un Sombahar […]