Turizmcinin Umudu Kurban Bayramı Tatilinde

Kurban Bayramı Tatili 9 Gün
Rusya ile yaşanan uçak krizi, Orta Doğu’daki terör olaylarının bölgemizi tehdit etmesi, Yunanistan ve İspanya gibi ülkelerin turizmde rekabet gücünü zorlayan fiyat politikası nedeniyle can çekişen oteller Kurban Bayramı tatilini bekliyor. Turizmcinin Umudu Kurban Bayramı tatilinde dersek abartmış olmayız.  Ramazan Bayramında nispeten rahat bir nefes almıştı. Otellerin doluluk oranı yüz güldürürken bir çok tatilci de otellerde yer bulamamıştı. Sektörün ileri gelenlerine göre benzer talep Kurban Bayramında da gelebilir. Bu nedenle otellerde şimdiden yerinizi ayırmanız gerekli.
En Çok Antalya Rağbet Görüyor
Kurban Bayramı otelleri için en çok tercih edilen bölge ise Antalya. Antalya hem yabancı hem de yerli turistin ilk gözdesi. Antalya’da Kemer, Side, Belek, Alanya diğer ilçelere göre daha çok rağbet görüyor. Ege’de ise Bodrum, Çeşme, Marmaris, Kuşadası en çok talep gören sahil yöreleri.

En Uygun Oteli Bulmak
Her tatilcinin en temel hakkı en uygun fiyata en uygun tatil hizmetini almaktır. Ülkemizde son dönemlerde gerek tesis gerekse hizmet kalitesi olarak otellerin batılı ülkelerin de üstünde bir marka değerine eriştiğini söyleyebiliriz.
Bu yazının üstünde bulunan otel arama motorunu kullanarak, kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Daha önce tesislerde kalan müşterilerin yorumları sizlere ışık tutacaktır. Değişik fiyat alternatifleri ve otellerin hizmet bilgileri de arama sisteminde bulunmakta. Dünyanın en güvenilir otel rezervasyon sisteminden faydalanabilirsiniz…

Kurban Bayramı Fırsat Otelleri İçin Tıklayınız >>

Burçak TREAS

Sombahar

Next Post

En Güzel Dizi Oyuncuları Top 10'u Seçtik

Paz Ağu 14 , 2016
Reaksiyon Sanat Takipçileri seçti. Türkiye’nin en güzel dizi karakterleri ve tabi ki oyuncuları seçimine oylarınızla yön verdiniz. İlerleyen günlerde anketlerimiz farklı konularda da devam edecek. Şimdilik sürpriz diyelim. 2017 Yılının dizi sezonu açılıyor. Birbirinden iddialı yeni yapımlar merakla bekleniyor. En çok beklenen yapımlar da Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi, adının henüz […]